NIK AUTO СЕРВИЗ АУСПУСИ

📍 Автосервизи в Разград

7.4

NIK AUTO СЕРВИЗ АУСПУСИ се намира в Разград (България). То е включено в категорията автосервизи и има рейтинг 7.4. Вижте всички подробности тук.

Характеристики и услуги на NIK AUTO СЕРВИЗ АУСПУСИ

Достъпност

  • Вход с достъп за хора в инвалидни колички
  • Паркинг с достъп за хора в инвалидни колички

NIK AUTO СЕРВИЗ АУСПУСИ намира се на позиция 16 от общо 55 позиции автосервизи в Разград

Отзиви на клиенти

★★★★★
★★★★★

NIK AUTO СЕРВИЗ АУСПУСИ има рейтинг 4.6 от 5 въз основа на над 25 отзива в Google

BARLAS

Професионално обслужване, благодаря ти Бате 👍

BARLAS ☆ 5/5
Marin Georgiev

Супер бързо обслужване и отстраняване на проблема! Силно препоръчвам.

Marin Georgiev ☆ 5/5
Синан Ниязиев

Бързо и качествено свършиха работата. Доволен.

Синан Ниязиев ☆ 5/5
svetoslav daskalov

👌 👍 😍

svetoslav daskalov ☆ 5/5
Dosio Dochev

Бързо и професионално обслужване

Dosio Dochev ☆ 5/5
Bobi Simov

Бързи и коректни .

Bobi Simov ☆ 5/5
Blagoy Blagoev

Най-добрия в Разград!

Blagoy Blagoev ☆ 5/5
Вижте всички отзиви

Информация за NIK AUTO СЕРВИЗ АУСПУСИ

Адрес

NIK AUTO СЕРВИЗ АУСПУСИ намира се на адрес: Западна промишлена зона, ул. Казанлък, 7200 Разград, България

Телефон

Телефонният номер на NIK AUTO СЕРВИЗ АУСПУСИ е +359 89 337 7883

Работно време

Понеделник: 09:00–18:00
Вторник: 09:00–18:00
Сряда: 09:00–18:00
Четвъртък: 09:00–18:00
Петък: 09:00–18:00
Събота: 09:00–14:00
Неделя: Затворено

Контакти NIK AUTO СЕРВИЗ АУСПУСИ

    Подобни алтернативи на NIK AUTO СЕРВИЗ АУСПУСИ

    Вашата фирма ли е? Актуализирайте данните ѝ или поискайте премахването ѝ.

    Нагоре