Car Clinical Pro
4.9
Car Clinical Pro се намира в Свиленград (България). То е включено в категорията мото сервизи и има рейтинг 4.9. Вижте всички подробности тук.
Характеристики и услуги на Car Clinical Pro
Удобства
- Монтьор
- Тоалетна
Car Clinical Pro намира се на позиция 16 от общо 18 позиции мото сервизи в Свиленград
Отзиви на клиенти
★★★★★
★★★★★
Car Clinical Pro има рейтинг от 3.9 от 5 въз основа на над 11 отзиви в Google
Ок
Modern tamirhane her türlü hizmet konusunda mükemmeller.
Информация за Car Clinical Pro
Адрес
Car Clinical Pro намира се на адрес: Северна Промишлена Зона, 6500 Свиленград, България
Телефон
Телефонният номер на Car Clinical Pro е +359 87 918 5773
Работно време
Понеделник: 08:30–17:00
Вторник: 08:30–17:00
Сряда: 08:30–17:00
Четвъртък: 08:30–17:00
Петък: 08:30–17:00
Събота: 08:30–17:00
Неделя: Затворено