Автостъкла Бургас
Автостъкла Бургас предлагат услуги, свързани с подмяна и ремонт на автомобилни стъкла в Бургас. Компанията е известна с бързото изпълнение на поръчките и добрите цени, които предлагат на клиентите си. Предоставянето на висококачествени услуги е приоритет, макар че има и мнения, които подчертават необходимост от подобрение на обслужването.
Компанията се старае да отговори на нуждите на разнообразни клиенти, предлагайки широка гама от услуги и бързо обслужване. Някои потребители акцентират върху ефикасността на работата и професионализма, докато други виждат място за развитие в качеството на контакта с клиентите. Винаги е препоръчително да се проучат многобройните мнения за сравнение.
Характеристики и услуги на Автостъкла Бургас
Достъпност
- Паркинг с достъп за хора в инвалидни колички
Удобства
- Монтьор
- Тоалетна
Автостъкла Бургас намира се на позиция 14 от общо 14 позиции автостъкла в Бургас
Отзиви на клиенти
Автостъкла Бургас има рейтинг от 4.5 от 5 въз основа на над 8 отзиви в Google
Пълен некадърност за нищо не става мизерник
Момчето, работи бързо , добре и на разумни цени.
Информация за Автостъкла Бургас
Адрес
Автостъкла Бургас намира се на адрес: Северна промишлена зона, ул. „Арда", 8001 Бургас, България
Телефон
Телефонният номер на Автостъкла Бургас е +359 89 589 9335
Работно време
Понеделник: 08:00–18:00
Вторник: 08:00–18:00
Сряда: 08:00–18:00
Четвъртък: 08:00–18:00
Петък: 08:00–18:00
Събота: 08:00–12:00
Неделя: Затворено