Автошкола "Дестина"

📍 Автошколи в Шумен

6.8

Автошкола "Дестина"

Автошкола "Дестина" в Шумен предлага професионално обучение за придобиване на шофьорска книжка. Акцентът е върху стриктното спазване на нормативната уредба и осигуряването на пълния брой часове, както по теория, така и на практика. Инструкторите се стремят да осигурят цялостно познание на кандидатите, наблягайки на безопасността на движение.

Според някои от завършилите, инструкторът притежава огромен опит, което дава възможност за предаване на практически умения за справяне с различни пътни ситуации. Клиентите ценят и спокойната и позитивна атмосфера, която допринася за ефективно усвояване на материала.

Автошкола "Дестина" намира се на позиция 7 от общо 10 позиции автошколи в Шумен

Отзиви на клиенти

★★★★★
★★★★★

Автошкола "Дестина" има рейтинг от 4.7 от 5 въз основа на над 10 отзиви в Google

Петър Динов

Потресен съм от Емил Узунов, който очаква от нас да знаем всяко кътче в града и как да постъпваме в дадена ситуация, въпреки че той работи в тази професия от десетилетия и 300 дни в годината е на пътя. Отделно, да не споменавам, че ако един ден е в твърде позитивно настроение, на следващия може да е в твърде негативно състояние. Но ако държите на качествено и сериозно обучение, там той няма грешка.

Петър Динов ☆ 2/5
Denica Uzunova

Отлично обучение! Стриктно спазване на закона и даване на всички полагащи се часове по теория и практика!

Denica Uzunova ☆ 5/5
Mikaela P.

По-добър от Конструктор Емил Узунов няма! (Конструктор=инструктор) ❤️🤘

Mikaela P. ☆ 5/5
Atem

Просто най-добрите!! Добро отношение и без никакво напрежение

Atem ☆ 5/5
Ilianna Georgieva

Най - доброто място за обучение. 🙂

Ilianna Georgieva ☆ 5/5
Veronika Angelova

Най-добрият инструктор в Шумен!😁

Veronika Angelova ☆ 5/5
Vladislav Todorov

Най-добрите!

Vladislav Todorov ☆ 5/5
Вижте всички отзиви

Информация за Автошкола "Дестина"

Адрес

Автошкола "Дестина" намира се на адрес: Южна промишлена зона, бул. „Ришки проход" 117, 9701 Шумен, България

Телефон

Телефонният номер на Автошкола "Дестина" е +359 89 827 0299

Работно време

Понеделник: 08:30–17:00
Вторник: 08:30–17:00
Сряда: 08:30–17:00
Четвъртък: 08:30–17:00
Петък: 08:30–17:00
Събота: Затворено
Неделя: Затворено

Контакти Автошкола "Дестина"

    Подобни алтернативи на Автошкола "Дестина"

    Go up