А+ автосервиз

📍 Автосервизи в София

5.6

А+ автосервиз се намира в София (България). То е включено в категорията автосервизи и има рейтинг 5.6. Вижте всички подробности тук.

Характеристики и услуги на А+ автосервиз

Достъпност

  • Вход с достъп за хора в инвалидни колички
  • Паркинг с достъп за хора в инвалидни колички

Удобства

  • Монтьор
  • Тоалетна

Планиране

  • Препоръчва се да имате запазен час

А+ автосервиз намира се на позиция 13 от общо 15 позиции автосервизи в София

Отзиви на клиенти

★★★★★
★★★★★

А+ автосервиз има рейтинг от 4.1 от 5 въз основа на над 263 отзиви в Google

Valentin Tanev

Изключително лошо обслужване. Оставих колата си за отстраняване на щета. Щетата беше одраскване по задна дясна врата. Когато отидох да я взема видях , че е обелен прага, там където вратата се затваря.Тоест удара е бил при отворена врата.Явно е паднал някакъв инструмент. Накарах ги да си поправят щетата.Това явно ги разгневи.Защото когато отидох да си взема автомобила го заварих с надупчена предна дясна гума. Преценете сами дали да си давате колата в този сервиз. Аз лично не бих повторил за нищо на света .

Valentin Tanev ☆ 1/5
Iskren Kolev

Колата седя над 2 месеца в сервиза , но притеснителното е , че сложиха фар от най-гадно качество, който 2 годи по-късно все още дава проблеми и броня която не можаха да паснат в сервиза , а сега вече още повече се е изметнала. Бях чувал добри отзиви за сервиза ,но това време явно е отминали след като вече имат достатъчно работа .

Iskren Kolev ☆ 1/5
Rumyana Vasileva

Много съм доволна. Екипа е сменен и новият екип работи изключително бързо и професионално. За по малко от 1 седмица ми отстраниха щетите по каско застраховка-ремонт и боядисване на задна броня. Препоръчвам!

Rumyana Vasileva ☆ 5/5
Adrian I.

Изкючително съм доволен от бояджийската и тенекеджийската работа на сервиза! Автомобилът ми беше със задиране в долната лява част, на вратите, лайсната и заден калник, като лявата задна врата беше леко вдлъбната при пантата и леко изпъкнала в другия край. Вратите са алуминиеви, лайсната и калника са стоманени. Всичко беше напаснато и изчукано доста добре, а по боята не мога да имам забележка. Цвета, понеже е obsidian black и доста могат да личат несъвършенства и дефекти, изрично бях помолил като се боядисва да не стане боята на "портокал" и така и направиха - идеално гладка и хомогенна беше навсякъде, огледална. Снимките са почти 5 месеца след боядисването, малко има водни капки след автомивка, но се вижда, че детайлите не са мръднали. Препоръчвам!

Adrian I. ☆ 5/5
Dessi Sokolova

Една звезда щото не мога Минус звезди.. Ако искате АБСОЛЮТНИ НЕКАДЪРНИЦИ да ви поправят колата това е вашето място!! Подадена кола за три елемента боядисване през Дженерали. Закъсняха с две седмици ,хубаво ,ама последния ден преди да дойдем- счупен преден фар на сол!! Немонтиран правилно и са го счупили незнайно как. Трябваше да пътуваме - залепиха го някак и поръчаха междувременно друг. Взехме си колата - нова греда- Сменили си всички работещи крушки и ни викат ами те изгоряха. Крушка не сме сменявали от години ! Оправихме си на друго място светлини и фара като дойде го монтираха с хиляда забележки и естествено Не оригинален за Хонда.. Просто не искам да чувам повече за тази фирма. Бягайте НАДАЛЕЧЕ ОТ ТЕЗИ "ПРОФЕСИОНАЛИСТИ" !!!!

Dessi Sokolova ☆ 1/5
Diyan Dimov

Много съм доволен от качеството. Оставих си колата за боядисване на няколко врати от паркинг щети. Боята е пълно съвпадение, а имах много притеснения понеже е много специфичен металик. Препоръчвам.

Diyan Dimov ☆ 5/5
Michael Krastev

Началото на юли оставих автомобил по щета, покрита от автокаско към "Дженерали". В продължение на вече почти 4 месеца единствената извършена ремонтна дейност е разглобяване и оглед. Проявих достатъчно търпение в период от 2 месеца, преди да се информирам за движението по ремонта. В края на септември получих обещание, че всички части за колата ще пристигнат на следващата седмица и че до 3-4 седмици след това ще е готова. Тази сутрин, началото на четвъртата седмица, отидох да се информирам за пореден път, понеже колата изобщо не беше и докосната. Сведенията, които получих, бяха уникални — частите още не са пристигнали. Как, бога ми, са се забавили с цял месец след официалния срок, който така или иначе е потресаващ, е отвъд разбиранията ми. Излязох разярен от приемната и изразих вероятно абсолютно коректното очакване, че колата, която вече е пропуснала срока за ГТП и която, като излезе, най-вероятно ще е след законовото изискване за шофиране със зимни гуми, ще е готова направо през ноември другата година. Като се върнах да им подметна, че съм наясно, че от цялото това стоене вече дори акумулаторът не работи, ги заварих опулени и удивени от това, че въобще съм се заинтересовал защо са ме подвели със сроковете, защо се туткат и защо им търся отговорност за това, че не си вършат работата. Освен всичко останало за цялото време, в което колата стои в открития им паркинг, единственото пипване на автомобила е преместването му от централно място в дъното. Документа за ремонтни дейности го заварих напечатан един месец след приема и поставен в колата около 20 дни след напечатването му. Стоповете на колата още стоят махнати и дъждът спокойно си влиза през дупките за крушките. Като отворих багажника, целият беше обвит в паяжини. Колата не пали, таблото не свети и единствено се чува щракане на релетата от кутията с бушоните; дистанционното не може да отключи колата. Цялата е затънала в мръсотия и листа, в абсолютно немарлив вид е. Никаква грижа, никаква свършена работа.

Michael Krastev ☆ 1/5
Вижте всички отзиви

Информация за А+ автосервиз

Адрес

А+ автосервиз намира се на адрес: Автосервиз А+, ж.к. Сердика, ул. „Сини вир" №15, 1289 София, България

Телефон

Телефонният номер на А+ автосервиз е +359 88 375 7557

Уебсайт

Уебсайтът на А+ автосервиз е: aplus.bg

Работно време

Понеделник: 09:00–18:00
Вторник: 09:00–18:00
Сряда: 09:00–18:00
Четвъртък: 09:00–18:00
Петък: 09:00–18:00
Събота: Затворено
Неделя: Затворено

Контакти А+ автосервиз

    Подобни алтернативи на А+ автосервиз

    Go up