А+ автосервиз
А+ автосервиз се намира в София (България). То е включено в категорията автосервизи и има рейтинг 5.6. Вижте всички подробности тук.
Характеристики и услуги на А+ автосервиз
Достъпност
- Вход с достъп за хора в инвалидни колички
- Паркинг с достъп за хора в инвалидни колички
Удобства
- Монтьор
- Тоалетна
Планиране
- Препоръчва се да имате запазен час
А+ автосервиз намира се на позиция 13 от общо 15 позиции автосервизи в София
Отзиви на клиенти
А+ автосервиз има рейтинг от 4.1 от 5 въз основа на над 263 отзиви в Google
Изключително лошо обслужване. Оставих колата си за отстраняване на щета. Щетата беше одраскване по задна дясна врата. Когато отидох да я взема видях , че е обелен прага, там където вратата се затваря.Тоест удара е бил при отворена врата.Явно е паднал някакъв инструмент. Накарах ги да си поправят щетата.Това явно ги разгневи.Защото когато отидох да си взема автомобила го заварих с надупчена предна дясна гума. Преценете сами дали да си давате колата в този сервиз. Аз лично не бих повторил за нищо на света .
Колата седя над 2 месеца в сервиза , но притеснителното е , че сложиха фар от най-гадно качество, който 2 годи по-късно все още дава проблеми и броня която не можаха да паснат в сервиза , а сега вече още повече се е изметнала. Бях чувал добри отзиви за сервиза ,но това време явно е отминали след като вече имат достатъчно работа .
Много съм доволна. Екипа е сменен и новият екип работи изключително бързо и професионално. За по малко от 1 седмица ми отстраниха щетите по каско застраховка-ремонт и боядисване на задна броня. Препоръчвам!
Изкючително съм доволен от бояджийската и тенекеджийската работа на сервиза! Автомобилът ми беше със задиране в долната лява част, на вратите, лайсната и заден калник, като лявата задна врата беше леко вдлъбната при пантата и леко изпъкнала в другия край. Вратите са алуминиеви, лайсната и калника са стоманени. Всичко беше напаснато и изчукано доста добре, а по боята не мога да имам забележка. Цвета, понеже е obsidian black и доста могат да личат несъвършенства и дефекти, изрично бях помолил като се боядисва да не стане боята на "портокал" и така и направиха - идеално гладка и хомогенна беше навсякъде, огледална. Снимките са почти 5 месеца след боядисването, малко има водни капки след автомивка, но се вижда, че детайлите не са мръднали. Препоръчвам!
Една звезда щото не мога Минус звезди.. Ако искате АБСОЛЮТНИ НЕКАДЪРНИЦИ да ви поправят колата това е вашето място!! Подадена кола за три елемента боядисване през Дженерали. Закъсняха с две седмици ,хубаво ,ама последния ден преди да дойдем- счупен преден фар на сол!! Немонтиран правилно и са го счупили незнайно как. Трябваше да пътуваме - залепиха го някак и поръчаха междувременно друг. Взехме си колата - нова греда- Сменили си всички работещи крушки и ни викат ами те изгоряха. Крушка не сме сменявали от години ! Оправихме си на друго място светлини и фара като дойде го монтираха с хиляда забележки и естествено Не оригинален за Хонда.. Просто не искам да чувам повече за тази фирма. Бягайте НАДАЛЕЧЕ ОТ ТЕЗИ "ПРОФЕСИОНАЛИСТИ" !!!!
Много съм доволен от качеството. Оставих си колата за боядисване на няколко врати от паркинг щети. Боята е пълно съвпадение, а имах много притеснения понеже е много специфичен металик. Препоръчвам.
Началото на юли оставих автомобил по щета, покрита от автокаско към "Дженерали". В продължение на вече почти 4 месеца единствената извършена ремонтна дейност е разглобяване и оглед. Проявих достатъчно търпение в период от 2 месеца, преди да се информирам за движението по ремонта. В края на септември получих обещание, че всички части за колата ще пристигнат на следващата седмица и че до 3-4 седмици след това ще е готова. Тази сутрин, началото на четвъртата седмица, отидох да се информирам за пореден път, понеже колата изобщо не беше и докосната. Сведенията, които получих, бяха уникални — частите още не са пристигнали. Как, бога ми, са се забавили с цял месец след официалния срок, който така или иначе е потресаващ, е отвъд разбиранията ми. Излязох разярен от приемната и изразих вероятно абсолютно коректното очакване, че колата, която вече е пропуснала срока за ГТП и която, като излезе, най-вероятно ще е след законовото изискване за шофиране със зимни гуми, ще е готова направо през ноември другата година. Като се върнах да им подметна, че съм наясно, че от цялото това стоене вече дори акумулаторът не работи, ги заварих опулени и удивени от това, че въобще съм се заинтересовал защо са ме подвели със сроковете, защо се туткат и защо им търся отговорност за това, че не си вършат работата. Освен всичко останало за цялото време, в което колата стои в открития им паркинг, единственото пипване на автомобила е преместването му от централно място в дъното. Документа за ремонтни дейности го заварих напечатан един месец след приема и поставен в колата около 20 дни след напечатването му. Стоповете на колата още стоят махнати и дъждът спокойно си влиза през дупките за крушките. Като отворих багажника, целият беше обвит в паяжини. Колата не пали, таблото не свети и единствено се чува щракане на релетата от кутията с бушоните; дистанционното не може да отключи колата. Цялата е затънала в мръсотия и листа, в абсолютно немарлив вид е. Никаква грижа, никаква свършена работа.
Информация за А+ автосервиз
Адрес
А+ автосервиз намира се на адрес: Автосервиз А+, ж.к. Сердика, ул. „Сини вир" №15, 1289 София, България
Телефон
Телефонният номер на А+ автосервиз е +359 88 375 7557
Уебсайт
Уебсайтът на А+ автосервиз е: aplus.bg
Работно време
Понеделник: 09:00–18:00
Вторник: 09:00–18:00
Сряда: 09:00–18:00
Четвъртък: 09:00–18:00
Петък: 09:00–18:00
Събота: Затворено
Неделя: Затворено