СТАМ-СТАНИСЛАВ МАРОКОВ

📍 Автосервизи в Габрово

СТАМ-СТАНИСЛАВ МАРОКОВ

2.0

СТАМ-СТАНИСЛАВ МАРОКОВ е утвърден автосервиз в Габрово, предлагащ широка гама от услуги. Известен е с дългогодишния си опит в областта на автомобилните ремонти и консумативите, като се е превърнал в предпочитано място за много шофьори в района. Наличието на удобен паркинг и автомивка до сервиза, допълнително улеснява клиентите.

Сервизът се отличава с приятелско и бързо обслужване, както и с коректни цени. Клиентите често споменават високото качество на извършените услуги и професионалното отношение към тях. За повече информация и мнения, посетителите са добре дошли да се информират онлайн.

СТАМ-СТАНИСЛАВ МАРОКОВ намира се на позиция 70 от общо 71 позиции автосервизи в Габрово

Отзиви на клиенти

★★★★★
★★★★★

СТАМ-СТАНИСЛАВ МАРОКОВ има рейтинг от 3.7 от 5 въз основа на над 3 отзиви в Google

Кирил Киров

Марков е един от първите специалисти в Габрово, които се занимават с ремонт на компютри и продажба на консумативи. Експедитивно и бързо обслужване, ниски цени. До офиса има паркинг и автомивка.

Кирил Киров ☆ 4/5
Johan Nikolaev

Любезни в отношението към клиентите, бързи и коректни. Добри цени и високо качество на услугите.

Johan Nikolaev ☆ 5/5
Вижте всички отзиви

Информация за СТАМ-СТАНИСЛАВ МАРОКОВ

Адрес

СТАМ-СТАНИСЛАВ МАРОКОВ намира се на адрес: Габрово Център, ул. „Петко Каравелов" 5, 5300 Габрово, България

Телефон

Телефонният номер на СТАМ-СТАНИСЛАВ МАРОКОВ е +359 66 804 888

Работно време

Понеделник: 09:00–18:00
Вторник: 09:00–18:00
Сряда: 09:00–18:00
Четвъртък: 09:00–18:00
Петък: 09:00–18:00
Събота: Затворено
Неделя: Затворено

Контакти СТАМ-СТАНИСЛАВ МАРОКОВ

    Подобни алтернативи на СТАМ-СТАНИСЛАВ МАРОКОВ

    Go up