Тони & Митко АвтоСервиз
Тони & Митко АвтоСервиз в Дупница предлага широк спектър от услуги за поддръжка и ремонт на автомобили. Сервизът се стреми да осигури бързо и ефективно обслужване, от диагностика до сложни поправки. Клиентите често отбелязват положително отношение и компетентност от страна на екипа.
Въпреки смесените отзиви, което подсказва вариации в клиентското преживяване, Автосервизът има много доволни клиенти, оценяващи професионализма и достъпните цени. Предлагат се различни опции за обслужване, което ги прави привлекателна дестинация за собственици на автомобили в района.
Характеристики и услуги на Тони & Митко АвтоСервиз
Удобства
- Монтьор
Планиране
- Препоръчва се да имате запазен час
Тони & Митко АвтоСервиз намира се на позиция 30 от общо 47 позиции автосервизи в Дупница
Отзиви на клиенти
Тони & Митко АвтоСервиз има рейтинг от 4.1 от 5 въз основа на над 29 отзиви в Google
Изключително съм недоволна!
Качествено, бързо и евтино.
Качествено и бързо обслужване
Най-добрите!
Майстори са си!!
Отзивчиви и можещи
Най добрите
Информация за Тони & Митко АвтоСервиз
Адрес
Тони & Митко АвтоСервиз намира се на адрес: 6-, Чавдар Войвода, ул. „Липа" 10, 2600 Дупница, България